Qualcomm анонсувала топові платформи Snapdragon W5 і W5+ Gen 1 для смарт-годинників

Компанія Qualcomm анонсувала два топові чіпсети для смарт-годинників – Snapdragon W5 Gen 1 і W5+ Gen 1. Обидва чіпсети виготовлені за 4-нанометровим техпроцесом і пропонують дуже значне покращення продуктивності та енергоефективності.

Так, згідно з офіційною заявою Qualcomm, нові чіпсети пропонують продуктивність, вищу до двох разів, порівнюючи зі Snapdragon Wear 4100+. Qualcomm Snapdragon W5+ Gen 1 може запропонувати на 50 відсотків кращу автономність, займаючи у корпусі смарт-годинника на 30 відсотків менше місця, ніж попередні покоління. Оптимізація Wear OS для нових платформ проводилась у тісній співпраці Qualcomm та Google.

Головна відмінність між версіями W5 Gen 1 і W5+ Gen 1 – відсутність у стандартної версії ко-процесора AON, що дає додаткові фішки для збереження енергії. Snapdragon W5+ Gen 1 включає чотири ядра Cortex-A53 та одне енергоефективне Cortex-M55 з частотою 250 МГц. За графіку відповідає адаптер A702 на частоті 1 ГГц, що є значним покращенням у порівнянні з A504, що працює на частоті 320 МГц. Також тепер є підтримка оперативної пам’яті LPDDR4 на частоты 2133 МГц і новий модуль машинного навчання U55.

Новий ко-процесор AON у Snapdragon W5+ Gen 1 дає можливість використовувати більше фонових процесів при нижчому енергоспоживанні. Тепер обробка мовлення, відтворення відео та сповіщення тепер виконує ко-процесор. Чіп AON також дає можливість використання енергоефективного Bluetooth 5.3, Wi-Fi, GNSS та нових режимів Deep Sleep та Hibernate. Крім цього, з’явився енергоефективний режим LTE завдяки оновленому модему.

Платформа вперше з’явиться у референсній моделі, створеній у співпраці Compel та Pegatron. Очікується, що перші серійні смарт-годинники з цими платформами презентують Mobvoi та OPPO (анонс OPPO Watch 3 з цією платформою має пройти у серпні).


Джерело GSMArena

Не пропустіть