Продовження однієї з найпопулярніших ігор для PS4 вийде раніше, ніж передбачалося

Анонс скоріш за все відбудеться в рамках Е3 2020

Spider-Man, що вийшла ексклюзивно для PlayStation 4 восени 2018 року – вкрай успішна гра, незважаючи на те, що це перша частина в серії. Саме на прикладі цієї гри розробники нової PS5 постійно показують приріст потужності наступної консолі від Sony в порівнянні з актуальним поколінням. Зараз у мережі з’явилася інформація про те, коли розробники випустять на прилавки продовження пригод Пітера Паркера.

Колишній головний редактор американського ігрового видання Game Informer Імран Хан розповів під час подкасту Kinda Funny буквально наступне: “Я занадто багато знаю про Marvel’s Spider-Man 2, тому не можу занадто багато розповідати. Я думаю, що Spider-Man 2 вийде раніше, ніж ми думаємо” . Не забув він згадати і терміни, в рамках яких гра повинна з’явитися – різдво 2021 року. З огляду на той факт, що в різдвяні свята 2020 року очікується офіційний запуск PlayStation 5, цілком ймовірно, що саме нова гра про Людину-Павука стане тим самим продуктом, який змусить гравців по всьому світу побігти за новою консоллю від Sony.

А взагалі, вже зараз можна приблизно уявити лінійку ігор, які будуть “просувати” PlayStation 5. До неї однозначно увійдуть такі тайтли як God of War 2, Horizon: Zero Dawn 2 і, цілком ймовірно, нова частина пригод Нейтана Дрейка, незважаючи на те, що самі автори назвали Uncharted 4 останньою грою в серії.

Джерело Push
Не пропустіть