Продовження iPhone 8 отримає датчик розпізнавання облич Face ID замість застарілого Touch ID

Правда, залишаються побоювання, що йдться про iPhone SE 2

Анонс нових флагманських iPhone очікується лише восени поточного року, але в мережі вже з’являються свіжі дані про те, що ж для нас готує яблучна компанія.

Японський онлайн-ресурс, присвячений техніці Apple, під назвою MacOtakara, опублікував свіжі дані, що стосуються осінніх новинок купертинівців. Яякщо вірити джерелам порталу, пов’язаним із постачальниками Apple, американська компанія розробляє ідейне продовження iPhone, який при цьому буде оснащений системою розпізнавання облич Face ID, мати більший розмір дисплея при збереженні габаритів попередника, а також позбудеться від застарілого сканера відбитку пальців Touch ID. Також, судячи з наявних даних, новинка буде працювати на базі однокристальної системи A13 Bionic.

З одного боку, опис ніби говорить нам про те, що йдеться про iPhone SE 2. З іншого боку, відсутність Touch ID, замість якого використають сканер облич, дозволяє нам припустити, що інсайдери описують якийсь абсолютно новий пристрій, анонс якого варто очікувати вже восени. У будь-якому випадку, 2020 рік обіцяє стати дуже цікавим для фанатів Apple, отже чекати варто як весняну, так і осінню презентації – обидві обіцяють не підвести.

Джерело MacOtakara

Не пропустіть