Продажі Huawei продовжують рости, незважаючи на торгову заборону США

Китайська компанія продала 58,4 млн одиниць смартфонів в першому кварталі 2019 року і продемонструвала зростання в усіх регіонах

Глобальні продажі смартфонів знизилися на 2,7% в першому кварталі 2019 року, склавши 373 млн одиниць пристроїв, згідно з даними дослідницької компанії Gartner. США і Китай, дві країни, які продають більшість смартфонів, продемонстрували скорочення показника на 15,8% і 3,2% відповідно. Компанія Samsung і раніше лідирує, але, як не дивно, Huawei вдалося зберегти друге місце в світовому рейтингу, скоротивши розрив зі своїм головним конкурентом завдяки продажам в Китаї, де китайський виробник займає 29,5% ринку, – і все це незважаючи на скандальний торговий заборона США.

Huawei досягла найвищого показника в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року серед п’яти найбільших виробників у світі – Samsung, Huawei, Apple, OPPO і Vivo. Продажі смартфонів Huawei склали 58,4 млн одиниць з ростом у всіх регіонах.

Samsung реалізувала 71,6 млн смартфонів Galaxy, обсяг продажів знизився на 8,8%. Apple переживає аналогічне падіння з 44,6 млн проданих iPhone, що на 17,6% менше, ніж в першому кварталі 2018 року. Vivo обійшла Xiaomi, посівши п’яте місце (27,4 млн смартфонів). OPPO продала 29,6 млн смартфонів. Xiaomi вибула з п’ятірки (27,2 млн смартфонів).

«Попит на преміальні смартфони залишився нижче, ніж на бюджетні смартфони, що торкнулося такі бренди, як Samsung і Apple, які мають значні частки в сегменті смартфонів високого класу.

Зниження цін на iPhone на різних ринках допомогло збільшити попит, але цього виявилося недостатньо для відновлення зростання в першому кварталі», – прокоментував старший директор з досліджень Gartner Аншул Гупта (Anshul Gupta).


Не пропустіть