UPG_price_d+m

Продажі Apple продовжують падати, незважаючи на популярність iPhone XR в США

Навіть випуск бюджетних моделей не рятує компанію від того, що все більше і більше людей одужують від Apple-манії

Згідно з останніми дослідженнями, iPhone XR став найбільш продаваним смартфоном в Сполучених Штатах в другому кварталі, але частка продажів пристроїв на iOS, схоже, знизилася як на американському, так і на основних європейських ринках.

Згідно з даними порталу AppleInsider, в другому кварталі 2019 року iPhone XR зайняв перше місце по продажах у США з часткою ринку 7,8%. Apple повністю домінує над конкурентами: на другому і третьому місцях знаходяться iPhone 8 і iPhone XS Max, потім слідують Samsung Galaxy S10 + і Galaxy S10.

За останніми даними, річні продажі Apple на всіх головних ринках скоротилися на 0,8%, в той час як продажі Android виросли на 0,6% за три останніх місяці. Найбільше падіння продемонстрував ринок Франції — там продажі знизилися на цілих 5%. У Сполучених Штатах частка продажів Apple в річному численні знизилася з 38,7% до 36,3%, за цей же період частка Android збільшилася з 61% до 63,5%.

Річна частка продажів Apple в Японії також знизилася — на 5,5%. Показники продажів Android в країні виросли на 6%.

На тлі недавніх даних про те, що власники Apple все частіше переходять на Android-смартфони, така ситуація на ринку виглядає вкрай невтішно. Схоже, покупці поступово позбавляються від «яблучної» манії, так що в найближчому майбутньому компанії доведеться несолодко.

Нагадуємо, що не так давно компанія Apple заявила, що буде штрафувати за витоки інформації. Ні для кого не секрет, як сильно компанія оберігає свої нові продукти від «зливів», однак цього все одно з разу в раз виявляється недостатньо.

Перша масштабний витік трапився перед виходом iPhone 5 с, і відтоді в Apple стали серйозніше ставитися до безпеки. Було навіть сформовано окремий підрозділ – New Product Security Team, до складу якого входять колишні агенти Агентства національної безпеки і ФБР. Основним обов’язком цього підрозділу є контроль китайських постачальників і захист даних від витоків, але вони все одно трапляються.

Саме тому Apple посилила заходи — були введені нові заходи безпеки для того, щоб засекретити характеристики і зовнішній вигляд iPhone 2020 року. Компанія розробила цілі інструкції з безпеки для своїх постачальників. Наприклад, їм заборонено використовувати загальнодоступні поштові скриньки і хмарні сховища даних.

Якщо ж хто-небудь допустить витік, йому доведеться заплатити штраф у розмірі 25 мільйонів доларів.


Не пропустіть