Презентований флагманський конкурент Steam Deck

Компанія AOKZOE презентувала флагманську портативну консоль AOKZOE A1. Модель отримала процесор AMD Ryzen 7 6800U, а також графічний адаптер Radeon 680M. Діагональ IPS-дисплея консолі складає 8 дюймів, роздільна здатність – 1920 х 1200 пікселів.

В парі з процесором працює від 16 ГБ до 32 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5X-6400. Є вбудований гіроскоп, що потрібний при прицілюванні, і вібромотор для віддачі. Також консоль отримала RGB-підсвітку, що має 3 режими роботи та 20 ефектів.

Варто також згадати про систему охолодження, що включає теплові трубки та вентилятори. В іграх використовуються кнопки, хрестовина та аналогові стіки. За автономність відповідальний акумулятор об’ємом 48 Вт/г або 65 Вт/г, є підтримка швидкої зарядки. Консоль має підтримку Windows 11 та Steam OS.

Виробник стверджує, що консолі під силу Elden Ring у 60 FPS та Forza Horizon 5 у понад 100 FPS. Слід зазначити, що AOKZOE A1 буде мати стандартну версію і варіант Ultimate (вочевидь, саме у другому буде акумулятор об’ємом 65 Вт/г). Очікується, що консоль буде випущена у вересні, а більше подробиць стануть відомими найближчим часом.

Джерело VideoCardz.com

Не пропустіть