Представлено Samsung Galaxy Fit3 – смартгодинник з великим екраном і 13-денною автономною роботою

Після численних витоків, багато з яких від самої корейської компанії, сьогодні Samsung нарешті офіційно представила Galaxy Fit3. Новітній носимий пристрій має більший екран, довший час автономної роботи та деякі нові функції. Довгоочікуваний наступник Fit2 з’явиться у продажу по всьому світу вже завтра, 23 лютого, але Samsung не розголошує жодних цін.

Fit3 оснащений 1,6-дюймовим AMOLED-дисплеєм, який на 45% більший, ніж у попередника. Він має одну кнопку на правій стороні та механізм швидкого зняття ремінця в один клік. На жаль, браслет не має бездротової зарядки, він оснащений власним зарядним пристроєм з двома штифтами в основі.

Fit3 є першим пристроєм в серії, який підтримує функції виявлення падіння та екстреного виклику SOS, оскільки остання спрацьовує після п’яти швидких натискань на кнопку. Після цього ваше місцезнаходження буде передано екстреним контактам, які ви встановили заздалегідь.

Samsung стверджує, що Galaxy Fit3 може працювати 13 днів на одному заряді акумулятора ємністю 208 мАг. Це допомагає тому, що пристрій не має операційної системи Wear OS або будь-якого іншого важкого інтерфейсу, а лише кілька простих міні-додатків: календар, погода, світовий годинник і спортивний трекінг.

Fit3 підтримує понад 100 типів тренувань, але пристрій не має GPS, тому будь-яка активність, пов’язана з рухом на відкритому повітрі, потребуватиме спареного смартфона для кращого відстеження. Пристрій також відстежує режим сну, кроки та рівень стресу; вся ця інформація відображається в додатку Samsung Health.

Galaxy Fit3 буде продаватися у сірому, рожевому та сріблястому кольорах. Samsung запустить пристрій спочатку в Азії, Європі, Центральній та Південній Америці, тоді як Сполучені Штати та Корея отримають його найближчим часом.

Джерело Samsung

Не пропустіть