Представлено нову розробку OpenAI – Sora, яка може створювати чудові відео з текстових підказок

Це, мабуть, найбільший анонс OpenAI з моменту запуску ChatGPT – генератор відео на основі штучного інтелекту, який створює відео лише з кількох речень. Це – Sora, останнє дітище OpenAI, яке назавжди змінить спосіб створення відео в інтернеті. І так, не буде помилкою сказати, що Sora шалено хороша, судячи з прикладів, показаних на сьогоднішній день.

Sora може створювати відео тривалістю до хвилини, зосереджуючись на тому, щоб відео було близьким до того, що запитує користувач. Зараз Sora тестується експертами, які шукають будь-які потенційні проблеми, а також візуальними художниками, дизайнерами та кінематографістами. Їхні відгуки допоможуть покращити Sora, особливо для творчих робіт.

Sora вирізняється тим, що може обробляти складні сцени з багатьма персонажами, різними рухами та детальним фоном. Вона розуміє, чого хоче користувач, і як ці речі мають виглядати та діяти в реальному світі. Інструмент добре розуміє мову, що дозволяє йому створювати відео з персонажами, які демонструють сильні емоції. Він навіть може зберігати тих самих персонажів і стиль у різних частинах відео.

Однак Sora не ідеальна. У складних сценах вона може помилятися з фізикою або не помічати причинно-наслідкових зв’язків. Вона також може переплутати деталі, такі як ліве і праве, або мати проблеми з точним описом подій, що відбуваються в часі.

OpenAI ділиться розробкою Sora на ранній стадії, щоб отримати зворотній зв’язок і поглянути на те, що ШІ може зробити далі. Очевидно, що буде впроваджено багато протоколів безпеки, оскільки подібні технології схильні до зловживань у найсвітлішому сенсі цього слова. Крім того, майте на увазі, що створення довших відео буде недешевим, оскільки для цього знадобиться БАГАТО обчислювальної потужності серверів OpenAI. Попри це, одне можна сказати напевно – майбутнє генеративного ШІ не просто захоплююче – воно заманливе!

Джерело OpenAI

Не пропустіть