В Україні виготовили потужні польові павербанки TEMERLAND з сонячними панелями для ЗСУ

Де, як не на фронті важливо бути на зв’язку, та мати доступ до електроенергії та живлення.

Для вирішення цих завдань інженери компанії TEMERLAND розробили та випустили польову зарядну станцію для забезпечення електропостачанням тактичних підрозділів у екстремальних умовах.

Польовий потужний павербанк на 880 Вт має 2 розетки змінного струму на 220 В, 4 USB-порти та 2 автомобільні роз’єми. Він безшумний, та не викличе демаскування групи, на відміну від гучного дизель-генератора.

Пристрій можна заряджати від мережі змінного струму 220 В або автономно – від двох сонячних панелей по 100 Вт кожна, які опціонально додали у павербанк.

Компанія TEMERLAND передала на фронт для потреб ЗСУ кілька павербанків, виготовлених з батарей, які використовуються в безпілотних роботизованих платформах TEMERLAND. Зараз активно виготовляємо польові потужні павербанки для покриття запитів від війcькових.

Волонтери та благодійні фонди можуть звертатись у компанію TEMERLAND за потужними польовими павербанками для подальшої передачі на фронт. Детальна інформація про польові зарядні станції TEMERLAND на сайті: https://temerland.com/rishennya/polova-zaryadna-stancziya-temerland/. Слава Україні!


Не пропустіть