Портативна консоль з топовим Snapdragon за 200 доларів готується до виходу

Ігрові смартфони з продуктивними чіпсетами останнім часом з’являються все частіше й частіше, що свідчить про те, що незабаром має з’явитися конкурент у вигляді повноцінної вигляді повноцінної портативної ігрової консолі, яка фігурує під кодовою назвою Project Valhalla. Очікується, що ціна цієї консолі буде на рівні 200 доларів.

Модель має бути доступною у стандартній конфігурації та у версії Pro, яка коштуватиме 250 доларів. За роботу цієї консолі буде відповідальний чіпсет Qualcomm Snapdragon 800. Молодша версія буде оснащена 4 ГБ оперативної та 64 ГБ внутрішньої пам’яті, а також дисплеєм з частотою оновлення 60 Гц. У старшої версії буде подвоєний об’єм пам’яті, а частота оновлення складатиме 90 Гц.

За автономність буде відповідальний акумулятор об’ємом 5000 мАг. Вже відомо, що така вартість буде актуальна лише у рамках краудфандінгової кампанії, яка повинна стартувати найближчим часом. Що цікаво, на даний момент немає навіть назви компанії, яка готує цю консоль, але інформація про прототип вже є.


Не пропустіть