Попрощайтеся з мертвими зонами: Google Карти отримують супутникові функції

Ні для кого не секрет, що Google працює над тим, щоб додати супутниковий зв’язок до телефонів на базі Android. Насправді компанія додала підтримку супутникового зв’язку для SMS-додатків і попередньо завантажених RCS-додатків в Android 15 після того, як минулого місяця вийшла Developer Preview 2. Але рядки коду натякають на те, що Google може додати цю підтримку і в додаток “Карти”.

Аналіз APK бета-версії Google Maps v11.125, проведений AssembleDebug і переданий PiunikaWeb, виявив нові рядки коду, в яких згадується обмін даними про місцезнаходження на основі супутникових даних. Згідно з цими рядками, користувачі зможуть “оновлювати своє місцезнаходження кожні 15 хвилин, до п’яти разів на день”.

Це означає, що вам не знадобиться мобільний зв’язок або Wi-Fi, щоб оновити своє місцезнаходження в Картах. Така функція стала б у пригоді, якби ви опинилися в місці, де немає мобільного зв’язку.

Зрозуміло, що для використання цієї функції потрібен телефон, який підтримує супутникове з’єднання. Наприклад, ця функція має чудово працювати на Pixel 9, який, як очікується, матиме модем з підтримкою немережевих мереж 5G (NTN).

Ця функція приєднається до зростаючого списку функцій Android 15 з підтримкою супутникового зв’язку, які включають можливість зв’язку з екстреними службами.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть