Працює і в бурю, і в снігопад: перші тести супутникового інтернету Ілона Маска Starlink вразили результатами

Подекуди інтернет працює навіть краще за нижчих температур

Видання Business Insider опублікувало перші дані про використання інтернету Starlink бета-тестерами. Вони повідомили, що навіть при наявності сильного вітру, снігопаду та низької температури інтернет Starlink може досягати швидкості 175 Мбіт/с, і навіть при наявності екстремальних погодних умов все працює чудово.

Більше того, один з тестерів заявив, що при низьких температурах інтернет Starlink забезпечує приблизно на 20 Мбіт/с більшу швидкість. Також майже у всіх користувачів швидкість складала стабільно більше 150 Мбіт/с, а рекордний показник, зафіксований користувачем із Сіетла, склав 208,63 Мбіт/с.

Також був опублікований відгук користувача, який заявив, що у нього було одночасно підключено 6 смартфонів, 6 ноутбуків, 3 консолі, 2 планшети та персональний комп’ютер, і він не зауважив зміни швидкості, коли почав падати сніг. При цьому були і відгуки про те, що швидкість інтернету знижувалась через снігопад. Як заявив один тестер, через шторм з’явилась позначка “поганий зв’язок”, а швидкість відчутно впала.

Слід нагадати, що спочатку було заявлено про очікувану швидкість в діапазоні між 50 та 150 Мбіт/с, при цьому вже зараз середня швидкість досягає 160 Мбіт/с. Невідомо, скільки саме тестерів підключено до мережі Starlink, але раніше ми чули заяву Ілона Маска про те, що зацікавленість проявили понад 700 тисяч американців.

Як це працює?

Якщо ви ще не чули, компанія SpaceX запускає на орбіту мінісупутники, які у підсумку мають забезпечити інтернет-з’єднання по всій планеті, а поки воно є в деяких районах США і Канади, де його тестують.

Користувачам надали спеціальні термінали, які приймають сигнал, їх вже охрестили «НЛО на палці». Також тут є WiFi-роутер, який і роздає інтернет. Термінал коштує 499 доларів, а щомісячна підписка — 99.

Один з користувачів розповів, що в нього це «НЛО» залишалось в робочому стані, попри низьку температуру і снігопад — термінал нагрівав сніг, і той танув.

Джерело Business Insider

Не пропустіть