Планшет Realme Pad X 5G отримає унікальну фішку

Компанія Realme анонсувала свій останній планшет Realme Pad X для китайського ринку у травні. Зараз очікується презентація Realme Pad X 5G у Індії і, ймовірно, згодом і на міжнародному ринку, і компанія позиціонує його як “єдиний преміальний середньобюджетний планшет з 5G”. Модель має отримати унікальну фішку, яка дозволить покращити відеодзвінки.

Нова фішка планшета Realme, що отримає назву Limelight, що буде автоматично трекати вас під час відеодзвінків, дозволяючи не бути прикутим до одного місця. Слід зазначити, що підтримується трекінг до 5 осіб, тому це буде зручно і під час групових відеодзвінків. Підтримка Limelight на старті очікується в Zoom, Google Meet та Google Duo. У Realme працюють над підтримкою цієї фішки і в інших програмах для дзвінків.

Варто зазначити, що у Apple є аналогічна фішка, яка має назву Center Stage. Вона, щоправда, доступна не лише на iPad, але і в Apple Studio Display 27”. Більше деталей про Realme Pad X 5G стане відомо вже під час презентації, яка пройде вже 26 липня. У рамках презентації також мають показати смарт-годинник, навушники та монітор.

Джерело GSMArena

Не пропустіть