Pixel 4 XL позбудеться екранного вирізу, але отримає товсту рамку з датчиком жестів

Інноваційний датчик зможе розпізнавати повітряні жести і, можливо, поліпшить систему ідентифікації по обличчю

Авторитетний інсайдер Стів МакФлай (Steve H.McFly) з ніком @OnLeaks в Twitter намалював рендери Pixel 4 XL на основі останніх чуток і витоків про даний смартфон. Судячи з них, в збільшеній версії майбутнього флагмана від Google не буде вирізу в дисплеї під фронтальні датчики — його замінить досить масивна рамка. Всередині неї будуть селфі-камера і спеціальний датчик, що розпізнає повітряні жести.

На рендері Pixel 4 XL чітко видна фронтальна камера з двома матрицями. У попередника цього смартфона теж встановлена подвійна селфі-камера, однак її сенсори розташовані симетрично — по боках від динаміка. У Pixel 4 XL вони встановлені з лівого боку, в той час як права пустує.

Наші колеги з авторитетних закордонних видань впевнені, що праворуч від розмовного динаміка встановлений датчик Soli, який призначений для розпізнавання повітряних жестів і відстеження руху — такий собі мініатюрний аналог контролера Kinect для Xbox. Google анонсувала його розробку ще в 2015-му, а на початку цього року стало відомо, що робота над Soli йде повним ходом (по всій видимості, для його інтеграції в прийдешні флагмани). Деякі інсайдери повідомляють, що новий датчик здатний поліпшити технологію розпізнавання осіб за допомогою фронтальної камери.

На даний момент технічні характеристики Pixel 4 XL невідомі — ясно лише те, що смартфон отримає 6,25-дюймовий дисплей. Однак ключові особливості майбутньої новинки вже розсекречені — крім датчика Soli, смартфон отримає подвійну основну камеру (на задніх панелях усіх існуючих смартфонів Google встановлена одна матриця).

Не пропустіть