Pikachu True Wireless – навушники від Razer для фанатів покемонів

Компанії Razer і Pokemon випустили бездротові навушники Pikachu True Wireless. Це TWS-модель із зарядним чохлом у вигляді покебола.

Навушники виконані у впізнаваному стилі AirPods, тільки вони жовті, і на їхньому корпусі зображений один із найвідоміших покемонів – Пікачу. У них 13-мм драйвери, захист від поту і бризок по стандарту IPX4 і акумулятор на три години роботи. При зарядці від чохла, розрахованого на п’ять циклів підживлення енергії, автономність продовжується до 15 годин. Система шумозаглушення не передбачена, зате є сумісність з голосовими асистентами, завдяки якій можна отримувати інформацію, не дістаючи смартфон.

Навушники Pikachu True Wireless почнуть продаватися в Китаї 16 квітня за ціною 849 юанів (120 доларів). Чи будуть вони поставлятися в інші країни, невідомо.

Це перший досвід співпраці Razer і Pokemon, і його напевно оцінять фанати франшизи для покемонів. Решта за ці гроші зможуть знайти набагато привабливіші за характеристиками моделі. Якщо навушники з Пікачу будуть користуватися попитом, компанії почнуть випускати аналогічні аксесуари з іншими покемонами (їх більше семисот).

Не пропустіть