UPG_price_d+m

Петро Чернишов, колишній президент «Київстару», став радником міністра освіти

Колишній глава “Київстару”, Петро Чернишов, призначений радником Міністра освіти та науки України, Оксена Лісового. Ця новина була оголошена на офіційній сторінці міністра у Facebook.

Чернишов буде працювати на громадських засадах із питань корпоративного управління в університетах та розвитку Київського авіаційного інституту. Його досвід у корпоративному врядуванні вважається важливим для майбутньої трансформації системи управління українських університетів.

Петро Чернишов вважає призначення викликом та підкреслює важливість системи освіти для майбутнього держави. Він вважає, що Україна не може досягти успіху, якщо система освіти залишиться нереформованою, і відзначає, що потрібно мати відповідь на питання щодо майбутнього.

Чернишов також нагадує, що вся його сім’я пов’язана зі сферою освіти, а його мета полягає в тому, щоб зробити Київський авіаційний інститут інженерним університетом на рівні найкращих в Східній Європі.

Це важливий крок у розвитку освіти в Україні, і Чернишов відзначає, що це довготривалий проєкт. Нагадаємо, що Петро Чернишов був президентом “Київстару” з 2015 по 2018 рік і є ідейним лідером та засновником Громадської організації “Kontora Pi”.


Не пропустіть