Перший офіційний тізер Google Pixel 3

Напередодні презентації 9 жовтня для Pixel 3 і 3 XL, Google почав випускати тизери очікуваної події. Pixel 3 і його більший брат були предметом декілька витоків. Тому ви не повинні дивуватися тому, що перший тизер Google не дуже багатий змістом. І не те щоб ми очікували, що компанія покаже багато нових деталей, але все таки. Можливо Google зможе нас здивувати, так як в мережу потрапили нові рендери їх телефонів, і якщо це виявиться правдою, а то що було “злито” багатьом блогерам на руки-жарт, чесно, буду аплодувати стоячи. Маю велику надію, що все побачене нами раніше в мережі, виявиться просто поганим сном.

Тизер Pixel 3 один з найпростіших, на які ми раніше бачили. Це просто велика кількість «3» і дрібний напис, що перекладається як «досягти меж», над віртуальною клавішею ” зареєструватися “. Якщо ви вже підписалися на поновлення в Google Store, як в минулому році, вам більше не доведеться реєструватися. Ви побачите повідомлення від google: «Схоже, ви вже зареєстровані на оновлення з магазину Google. Будьте в курсі новин від нас 9 жовтня ».

Очікується, що Pixel 3 XL матиме 6,2-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1440 x 2960 пікселів і протностью 494 пікселів на дюйм, а Pixel 3 матиме 5,5-дюймовий дисплей. Обидві моделі будуть оснащені чіпсетом Snapdragon 845 в парі з 4 ГБ оперативної пам’яті. На задній частині, як стверджується, по раніше буде один модуль на 12MP, в той час як Фронталки зросте до 8-мегапікселям. Pixel 3 XL отримає акумулятор не ті ж 3,430 мАг , в той час як Pixel 3 збільшить ємність акумулятора до 3000 мАг . Крім моделей Pixel 3, очікується, що Google також представить кілька продуктів. Нам доведеться почекати до запуску, щоб отримати повну інформацію про те, що Google зберігає для нас.


Не пропустіть