Перші тести процесору Snapdragon 888 дійсно вражають

Тепер зрозуміло, чого очікувати від флагманських Android-смартфонів у 2021 році. Хоча до A14 Bionic Snapdragon 888 все ще не дотягує.

Перші смартфони на базі новітньої мобільної платформи Snapdragon 888 з’являться на початку наступного року, але вже є уявлення про продуктивність цих пристроїв. Компанія Qualcomm опублікувала результати тестів Snapdragon 888.

Оскільки дані надійшли безпосередньо від Qualcomm, і перевірити їх немає можливості, до результатів варто було б поставитися з певною часткою скептицизму. З іншого боку, немає причин вважати, що Qualcomm спеціально завищує цифри, тим більше компанія опублікувала відео процесу тестування.

Snapdragon 888 працює за схемою: одне ядро ​​Cortex-X1 з частотою 2,84 ГГц, три ядра Cortex-A78 з частотою 2,42 ГГц і чотири ядра Cortex-A55 з частотою 1,8 ГГц. Чипсет робить в парі з 12 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5 і 512 ГБ флешпам’яттю UFS. Дисплей має діагональ 6,65 дюйма, дозвіл 2340 × 1080 пікселів і частоту 120 Гц.

Треба відзначити, що Snapdragon 888 працює дуже швидко. Смартфон набирає в бенчмарку AnTuTu рекордні 735 тис. балів. Результати GeekBench 5 показують помітне поліпшення в порівнянні з торішнім Snapdragon 865, а судячи з окремими тестами, цей показник перевищує заявлену компанією 25-процентне підвищення продуктивності. Таке стало можливим завдяки процесорного ядра Cortex-X1, яке вперше присутній в складі комерційної однокристальної системи. Що стосується графіки, то GFX Bench показує приріст продуктивності GPU Adreno 660 на 35% в порівнянні з попереднім поколінням.

Чипсет, безумовно, дуже спритний, але як результати його тестування співвідносяться з результатами тестів інших смартфонів, які зараз присутні на ринку? Щоб перевірити це, ресурс Android Authority провів ряд порівняльних тестів з декількома флагманськими пристроями. Ось результати:

Джерело gadgets.ndtv.com

Не пропустіть