Перейти з iOS на Android стало ще швидше і зручніше

Раніше Apple випускала програми тільки для користувачів своєї операційної системи, хоча вийти на ринок Android було б логічно.

Однак бажання переманити фанатів ОС від Google до себе не покидало Apple. Тому було вирішено діяти радикальним чином відразу, запропонувавши користувачам Android додаток з переходу на iOS, який дозволяв з легкістю виконати перехід. Але тепер він буде ще кращим.

Додаток для перенесення даних з Android на iOS вийшов в 2015 році, приблизно в один час з Apple Music. Він пропонував перенести досить широкий спектр інформації: контакти, історію повідомлень, фотографії та відео, закладки браузера, електронну пошту, календарі, музику, зображення робочого столу і т.д.

По суті, це все, що взагалі може знадобитися користувачеві на новій платформі. Але, якщо раніше ці дані звалювалися в купу, то тепер будуть групуватися більш грамотно, а сам смартфон, на який переходить користувач, зможе застосовувати ті настройки, які були застосовані на вихідному пристрої.

Як перенести дані з Андроїду на Айфон

З виходом iOS 15 в Купертіно планують випустити оновлений додаток Move to iOS для перенесення даних з Android. Він збереже всі функції свого попередника, але при цьому навчиться ще й каталогізації даних, а також адаптації налаштувань, застосованих на вихідному пристрої.

Дивіться самі:

По-перше, оновлений додаток зможе не просто переносити всі фотографії та відео, але і розподілити їх за альбомами, які користувач створив на Android.

По-друге, з додатком буде під силу переносити ще й файли, і папки з завантаженнями і іншими даними, які зберігає користувач.

По-третє, переноситись можуть не тільки дані, але і налаштування, наприклад, параметри універсального доступу, що дозволить забезпечити більш легкий перехід між ОС.

Вихід оновленого додатка Move to iOS приурочений до iOS 15 не просто так, і Apple банально не могла випустити його у відриві від системного оновлення.

Велике значення в тому, в якому обсязі iPhone зможе приймати дані і настройки з Android, залежить від iOS.

Apple належить виконати велику роботу, щоб навчити iPhone правильно інтерпретувати і приймати параметри універсального доступу, які користувач включив на Android.

Все-таки в більшості випадків ці настройки або не збігаються за наявністю або, якщо збігаються, то сильно відрізняються з точки зору технічного пристрою.

Не пропустіть