UPG_price_d+m

Передовий смартфон Nokia назвали Nokia 9 PureView

В кінці літа з’явилися відомості, що HMD Global знову заволоділа брендом PureView, виплативши гроші організації Microsoft. Компанія Nokia збирається використовувати в подальшому технологію PureView, яка відмінно проявила себе в минулому.

Передовий смартфон виробника назвали Nokia 9 PureView. Вперше цю технологію застосували в гаджеті Nokia 808 в 2012 році. Даний апарат отримав камеру на 41 МП. Спочатку його вважали пристроєм для запису домашнього відео і фотографування, а не сприймали як телефон. PureView отримала позитивні відгуки від покупців, тому Nokia неодноразово застосовувала її в своїх апаратах. Після розорення фінської компанії власником бренду стала Microsoft.

В недалекому минулому HMD Global знову придбала PureView у IT-гіганта. Зараз немає достовірної інформації про те, якою камерою оснастять передовий смартфон Nokia 9. Есперти Роланд Куандт висловився щодо цієї новинки. За його словами, Nokia 9 однозначно отримає камеру з п’ятьма модулями. Вперше флагман повинні показати на виставці MWC-2019.


Не пропустіть