Опубліковані всі плюси і мінуси iPhone 13

Нещодавно в Мережі з’явилися огляди CNN, Engadget, Wired і інших авторитетних видань.

Оглядачі хвалять поліпшені камери і дисплей смартфона, відмову від 64 ГБ і перехід на 128 ГБ флеш-пам’яті. Також вони сходяться в критиці Lighting, тоді як більша частина лінійки iPad тепер використовує USB-C.

Також у всіх оглядах підтверджується збільшений час роботи, про який давно мріяли користувачі iPhone. Всі моделі нової лінійки стали працювати довше. Зокрема, iPhone 13 mini став працювати значно довше: якщо минулорічний iPhone 12 mini розряджався вже до обіду, то iPhone 13 mini може працювати весь день, хоча і при «легкому використанні». При цьому заряд iPhone 13 може протриматися до двох днів, що дійсно вражає.

Що стосується дисплею, то в ньому є плюси і мінуси. CNN відзначає поліпшення максимальної яскравості, завдяки яким iPhone 13 і iPhone 13 mini легше використовувати при яскравому освітленні. Однак вони не підтримують частоту оновлення 120 Гц, яка є тільки в iPhone 13 Pro або iPhone 13 Pro Max. Wired також хвалить 120-герцеві дисплеї – адаптивні для ефективної економії енергії.

Нові смартфони відмінно фотографують, проте революційних змін чекати не варто. Wired пише, що смартфони «як і раніше чудові» в фото, хоча WSJ попереджає, що власникам iPhone 12, ймовірно, не варто міняти свої смартфони. Відмінності між фотографіями, зробленими на iPhone 12 і iPhone 13, важко помітити, хоча, якщо у вас iPhone XR або iPhone 11, то заміна на iPhone 13 буде більш логічною.

Кінематографічний режим на даному етапі здається швидше дивиною, ніж справжньою «професійною» функцією. The Verge відзначає, що з ним весело експериментувати, але також попереджає: «Здається, що до того, як він стане дійсно корисним для чого-небудь, крім випадкового використання, залишилося кілька років». WSJ розкритикував цей режим відео, заявивши, що в ньому складно розрізняти краї предметів.

У підсумку більшість оглядачів сходяться в тому, що власникам iPhone 12 навряд чи варто міняти свої смартфони, а от іншим шанувальникам бренду iPhone 13 явно дуже сподобається.


Джерело Slashgear

Не пропустіть