Oppo Watch 3 вийде 10 серпня – розкрито всі подробиці

Компанія Oppo незабаром презентує свій новий смарт-годинник Oppo Watch 3. Модель має отримати LTPO-дисплей з технологією LTPO, що дає можливість змінювати частоту оновлення з 1 Гц до максимальної, завдяки чому економитись заряд акумулятора. Зараз такі дисплеї використовуються у флагманських дисплеях.

Завдяки цьому буде можливість використання функції Always-on Display, про яку раніше повідомлялось. Очікується, що в Oppo Watch 3 буде використовуватися дисплей прямокутного формату з діагоналлю 1.91 дюйма. В плані дизайну Oppo Watch 3 не особливо зміниться у порівнянні з попереднім поколінням – він отримає дисплей зі загнутими гранями, кнопку збоку та шкіряний ремінець з характерною текстурою.

Крім цього, очікується, що в Oppo Watch буде підтримка технології швидкої зарядки Watch VOOC 3.0 та можливості моніторингу кровоносних судин. За роботу Oppo Watch 3 буде відповідальний чіпсет Qualcomm Snapdragon W5 Gen 1 (вони стануть першим смарт-годинником з цією платформою), має бути підтримка зняття електрокардіограми. У смарт-годинника буде eSIM, NFC, датчиків серцебиття і рівня насичення крові киснем, а також захист від води 5 АТМ.


Не пропустіть