UPG_price_d+m

Oppo представляє ColorOS 14: що нового та коли її можна отримати

Глобальна бета-версія ColorOS 14 вже почала розгортатися в деяких регіонах, Oppo Find N2 Flip стане першим смартфоном, який отримає стабільну версію в середині листопада. Розповідаємо, що нового у версії 14.

Почнемо з оновленого рушія Trinity Engine. ROM Vitalization стискає дані додатків і файлів і може заощадити до 20 ГБ пам’яті на звичайному телефоні. RAM Vitalization замінює механізм оперативної пам’яті Android на більш ефективний, особливо для збереження фонових додатків в оперативній пам’яті. Третій і останній компонент, CPU Vitalization, збалансовує продуктивність та енергоспоживання чіпсета.

ColorOS тепер має систему розумної зарядки, яка використовує алгоритм штучного інтелекту для встановлення струму зарядки на основі того, чи використовуєте ви телефон і як саме. Це призначено для зменшення зносу акумулятора.

До списку функцій конфіденційності додано Picture Keeper. Вона додає додатковий дозвіл на доступ до вибраних фотографій і відео на вашому пристрої. До речі, функція Smart Image Matting тепер може вирізати кількох людей і тварин з фотографії або нерухомого кадру з зображення.

Нова функція Smart Touch допомагає вибирати текст, зображення та відео зі своїх і сторонніх додатків і збирати їх у File Dock. File Dock – це буфер обміну, який дозволяє зберігати вміст для подальшого використання. Він синхронізується між пристроями ColorOS, тому те, що ви зберегли за допомогою Smart Touch, скажімо, на планшеті Oppo Pad, також доступне на вашому телефоні.

Oppo також оновила зовнішній вигляд користувацького інтерфейсу за допомогою відшліфованих, стандартизованих елементів. Так званий дизайн Aqua Dynamic – це колекція звичайних бульбашок, капсул і панелей, які з’являються в рядку стану, щоб відображати функціональність з мінімальним відволіканням.

Крім того, рядок стану та екранний контент тепер зафарбовуються системою Aquamorgraphic Colouring, яка підбирає найбільш підходящі відтінки для певного часу доби.

Oppo додала новий стиль Go Green до Always On Display. Ви також можете використовувати наклейки Bitmoji, які автоматично оновлюватимуться протягом дня залежно від того, де ви знаходитесь, чим займаєтеся, погоди та іншого контексту.

Ось графік розгортання глобальної бета-версії ColorOS 14. Зверніть увагу, що точний час буде відрізнятися в залежності від регіону та оператора.

Джерело GSMArena

Не пропустіть