OpenAI співпрацює з Пентагоном у сфері розробки ПЗ для посилення кібербезпеки

Компанія OpenAI уклала стратегічне партнерство з Міністерством оборони США, спрямоване на посилення кібербезпеки, повідомляє Bloomberg.

У своїй офіційній заяві OpenAI повідомила, що разом із Пентагоном вони розробляють програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом для ефективного контролю за кіберзагрозами.

Також в рамках AI Cyber Challenge, спільно з Anthropic, Google та Microsoft, OpenAI допомагає Агентству передових оборонних досліджень США створити автоматизоване програмне забезпечення, яке виправлятиме вразливості та захистить інфраструктуру від кібератак.

Це стратегічне партнерство є частиною широкомасштабної ініціативи, в якій також бере участь Microsoft, найбільший інвестор OpenAI. Кілька контрактів було укладено для розробки програмного забезпечення для Збройних сил США та інших установ.

Деталі та обсяги цих проєктів залишаються поки що конфіденційними. Однак згідно з джерелами, основний акцент робиться на розробці передових технологій для виявлення та запобігання кіберзагрозам.

OpenAI, яка славиться своєю штучною інтелектуальною експертизою, входить в еліту технологічних компаній, що активно співпрацюють з урядовими структурами для захисту критично важливих інформаційних систем.

Джерело Bloomberg

Не пропустіть