Засновник OnePlus запустив новий бренд Nothing

Nothing планує випускати бездротові навушники і розумну побутову техніку.

Співзасновник OnePlus, Карл Пей, повідомив, що його новий стартап Nothing цього літа представить пару бездротових навушників. За даними Bloomberg, це буде перший пристрій від лондонської фірми.

Компанію Карла Пея підтримує підрозділ венчурного капіталу Alphabet — GV (раніше Google Ventures). Він інвестував в Nothing $15 млн.

«Ми створюємо екосистему інтелектуальних пристроїв, — сказав Пей в інтерв’ю Bloomberg. Почнемо з більш простих продуктів — бездротових навушників — і випустимо кілька продуктів протягом року, причому це будуть не тільки аудіопродукти. В кінці кінців ми хочемо зробити так, щоб ці пристрої спілкувалися один з одним».

Перший продукт Nothing буде конкурувати з OnePlus Buds, і спонсори компанії, такі як GV, сподіваються на те, що Nothing буде користуватися аналогічним рівнем успіху.

«Ми впевнені, що з глобальним мисленням Карла команда Nothing вплине на ринок споживчих технологій», — сказав генеральний партнер GV Том Халм.

Нагадаємо, Карл Пей покинув OnePlus восени 2020 року, а на початку 2021 представив стартап Nothing, офіс якого знаходиться в Лондоні. Поки що про плани компанії відомо дуже мало.


Джерело engadget

Не пропустіть