One UI 6.1: Samsung робить ставку на штучний інтелект та потужного голосового асистента

Під час конференції для розробників Samsung Developer Conference компанія Samsung презентувала оновлення інтерфейсу OneUI 6, яке базується на Android 14. На цей час OneUI 6 перебуває в стадії бета-версії, проте стабільний реліз для флагманських смартфонів серії Galaxy S23 уже не за горами. До того ж вже з’явилася інформація щодо наступної версії – OneUI 6.1.

Згідно з повідомленнями Ice Universe, One UI 6.1, ймовірно, буде присвячене штучному інтелекту (ШІ). Також інсайдер стверджує, що Samsung може випустити потужного цифрового голосового асистента зі штучним інтелектом, який буде навіть потужніший, ніж Bixby.

Ці новини з’явилися після анонсу нового чипсета Exynos 2400 від Samsung. На презентації повідомлялося, що новий чип забезпечить на 1470% більшу продуктивність у сфері штучного інтелекту порівняно з попередніми моделями чипсетів.

Це означає, що ми можемо очікувати ряд інноваційних функцій ШІ в майбутніх смартфонах Galaxy S24 від Samsung.

У змаганні за переваги штучного інтелекту Google вже представила серію смартфонів Pixel 8 з вражаючими можливостями ШІ. Samsung, здається, не збирається відступати і готує велике оновлення One UI 6.1 з новими функціями в цій області.

Джерело Ice Universe (Twitter)

Не пропустіть