Огляд Samsung Galaxy Buds2: легкі TWS-навушники з активним поглинанням шумів та топовим звучанням

Навушники для огляду надано українським офісом компанії SAMSUNG

гКомпактні бездротові навушники з зарядним кейсом, відомі також як TWS (True Wireless Stereo), стають все популярнішими і популярнішими. Компанія Samsung на цьому ринку вже не перший рік, і її рішення кожного разу виглядають все цікавіше та цікавіше. Кульмінацією втілення всіх розробок Samsung протягом останніх декількох років стала модель Samsung Galaxy Buds2, яку нам вдалося протестувати і про яку ми готові детально розповісти.

Характеристики Samsung Galaxy Buds2:

  • Частотний діапазаон: 20 Гц – 20000 Гц
  • Бездротове підключення: Bluetooth 5.2
  • Кодеки: AAC, SBC, Samsung Scalable
  • Об’єм акумулятора: 61 мАг (кожен навушник), 472 мАг (зарядний кейс)
  • Зарядний роз’єм: USB-C
  • Фішки: активне поглинання шумів, бездротова зарядка
  • Вага: 5 грамів (кожен навушник), 41.2 грама (кейс)

Комплектація та дизайн

Samsung Galaxy Buds2 поставляються у коробці з зарядний кейсом, зарядним кабелем USB-C та змінними амбушурами. Слід зазначити, що до вибору останніх слід підійти дуже ретельно, адже від цього буде залежати не лише комфорт під час використання, але й навіть звучання. Модель поставляється у декількох кольорових варіантах, але якщо колір кейса зсередини відповідає кольору навушників, то сам кейс завжди білий.

Зарядний кейс у Samsung Galaxy Buds2 такий самий, як у Galaxy Buds Pro та менш популярних Galaxy Buds Live. Він досить зручний, його можна легко відкрити однією рукою, і варто звернути увагу на магніти, які виконують свою роботу дуже добре, і при падінні кейс не відкривається. Кейс оснащений двома LED-світлодіодами: один ззовні, інший всередині. Самі навушники мають круглу форму, яка нагадує попередні покоління Buds, але забезпечує кращу компактність та легкість.

Огляд Samsung Galaxy Buds2

Ергономіка та управління

Дуже важливим параметром TWS-навушників є те, наскільки вони комфортні у використанні, адже це той аксесуар, з яким проводять по декілька годин на день. Навушники сидять у вухах дуже схоже на те, як це було у випадку Galaxy Buds+, але відчувається полегшення та зменшення, що позитивно впливає на користувацький досвід.

Для зупинки або продовження відтворення на Samsung Galaxy Buds2 використовується одинарний тап, для переключення на наступний трек або відповіді на виклик – подвійний, для повернення на попередній трек або відхилення виклику слід натиснути на сенсорну зону і утримувати. Слід зазначити, що всі команди на відповідні дії можна поміняти, використовуючи мобільний додаток Galaxy Wearable.

Звук

Купуючи TWS-навушники з порівняно високою ціною, очікуєш почути хороший звук при прослуховуванні багатьох жанрів, і Samsung Galaxy Buds2 себе виправдали. Кожен навушник оснащений твітером для високих частот та вуфером для низьких. В цілому, звук можна назвати хорошим та збалансованим, хоча є невеликий акцент на низьких частотах. У додатку Galaxy Wearable, про який ми ще поговоримо пізніше, є еквалайзер з можливістю налаштування звуку на свій розсуд.

При цьому слід зазначити, що на найвищих рівнях гучності звук може ставати менш деталізованим та змішуватися, але загалом навушники показують дуже чітке та чисте звучання, особливо в таких жанрах як хіп-хоп, електронна танцювальна музика та рок. В цілому, звук можна назвати хорошим, і модель в цьому плані перевершує багатьох конкурентів.

Огляд Samsung Galaxy Buds2

Звук під час дзвінків

Компанія Samsung провела досить непогану роботу над покращення якості звуку під час дзвінків на своїх навушниках. У Galaxy Buds2 використовується машинне навчання для зниження рівня фонового шуму, і під час тестування навушники показали себе явно краще в плані чистоти звуку, ніж стандартний смартфон.

Незважаючи на те, що іноді під час розмови може з’явитися нетривале шипіння, в цілому навушники показують себе відчутно краще, ніж конкуренти, і їх можна назвати дуже хорошим варіантом, якщо у вашу рутину входить часте здійснення дзвінків. Такого ефекту вдалося досягти завдяки використанню трьох мікрофонів та датчика кістної провідності у кожному навушнику.

Активне поглинання шумів

Модель має підтримку активного поглинання шумів, і це приємно, оскільки Galaxy Buds – це стартова модель з ряду TWS-навушників Samsung, і раніше це було фішкою Galaxy Buds Pro. Тим не менше, в плані активного поглинання шумів модель програє таким моделям, як Bose QuietComfort Buds та Sony WF-1000XM4, але тут слід враховувати і значно нижчу ціну.

Коли ви прослуховуєте музику з увімкненим активним поглинанням шумів, вам не буде чути голосу людини, яка з вами в одній кімнаті, але буде чути гучні звуки з вулиці. По суті, активне поглинання шумів добре відсікає зайві фонові звуки під час роботи в офісі чи під час прогулянки на вулиці, але для об’єктів з високим рівнем шуму краще вибрати дорожчі моделі, як вищезгадані навушники Bose та Sony.

Програмне забезпечення

Було дещо дивно, що Samsung Galaxy Buds2 не підтримують постійно функціонуючого голосового асистента (а Samsung любить таке робити). Для контролю опцій звуку та налаштувань управління, а також для перевірки заряду акумулятора використовується програмне забезпечення Galaxy Wearable. Найбільше у додатку зацікавила можливість перевірити посадку навушників, що дозволяє краще підібрати амбушури потрібного розміру.

За допомогою Samsung Wearable можна налаштувати еквалайзер, поточний рівень заряду як зарядного кейса, так і кожного навушника. Навушники підтримують не лише стандартні SBC та AAC, але й Samsung Scalable Codec, якщо ви використовуєте навушники з пристроєм Samsung (якіість звуку стає відчутно кращою у порівнянні з SBC), що є вагомим аргументом для власників пристроїв Samsung на користь вибору Samsung Galaxy Buds.

Огляд Samsung Galaxy Buds2

Фішки

Як і більшість навушників цього цінового сегменту, Samsung Galaxy Buds2 мають датчик наближення всередині кожного навушника, завдяки чому музика автоматично зупиняється, коли навушник виймається з вуха. Коли ви вставляєте навушник назад у вухо, відтворення продовжується.

Трішки розчарувало, що Samsung Galaxy Buds2, як і Buds Plus, мають захист від попадання вологи лише за стандартом IPX2, чого може не вистачити любителям активного спорту, як біг. Враховуючи, що значно доступніші конкуренти часто пропонують кращий захист, хотілось би побачити зміни в наступних поколіннях Galaxy Buds в цьому напрямку.

Автономність

У випадку використання в режимі нон-стоп, Samsung Galaxy Buds2 здатні пропрацювати близько 5 годин з увімкненим активним поглинанням шумів, і трохи більше з вимкненим. Кейс дозволяє зарядити навушники ще три рази, що в сумі дає автономність на рівні 20 годин з увімкненим активним поглинанням шумів, що є дуже непоганим показником. У режимі постійної розмови з увімкненим активним поглинанням шумів навушники можуть пропрацювати трохи більше 3 годин.

Варто згадати, що у Samsung Galaxy Buds2 є підтримка Qi, що буде зручно для користувачів флагманів Samsung. Якщо у вас вже є зарядний пристрій з Qi, що дозволяє розмістити декілька пристроїв, це буде приємним бонусом, а якщо у смартфона є підтримка реверсивної бездротової зарядки, це цілком може стати частіше використовуваною функцією, ніж звичайна зарядка. Вона тут, до речі, не дуже швидка у порівнянні з конкурентами, але все одно непогана.

Огляд Samsung Galaxy Buds2

Висновки

Samsung Galaxy Buds2 – це дуже хороший вибір для Android-смартфона, особливо для пристрою Samsung Galaxy. У них є функція швидкого спарювання та хороший додаток Galaxy Wearable, що дозволяє налаштовувати управління навушниками та еквалайзером. У випадку девайсів Samsung також є підтримка пропрієтарного кодеку Samsung Scalable для кращого звучання. До явних переваг також варто віднести хороший звук, легкість та непогану автономність.

До недоліків Samsung Galaxy Buds2 варто віднести захист лише за стандартом IPX2. Тим не менше, більшості користувачів буде достатньо і таких можливостей, тому ми сміливо можемо рекомендувати Samsung Galaxy Buds2, як варіант для покупки.


Не пропустіть