Офіційно підтверджено: Epic Games Store з’явиться на iOS та Android вже цього року

У захоплюючому офіційному оголошенні, зробленому на X/Twitter, повідомляється, що магазин Epic Games Store незабаром стане доступним на пристроях iOS та Android. Цей крок означає значне розширення популярної ігрової платформи. Він має на меті надати широкий спектр ігор та функцій користувачам мобільних пристроїв по всьому світу.

Epic Games Store заявила: “Ті ж самі справедливі умови, доступні для всіх розробників, у справжньому мультиплатформенному магазині – з дивовижними іграми для кожного”. Крім того, у блозі про рушій unreal було сказано:

“Мобільні розробники зможуть скористатися тими ж справедливими умовами, що і в EGS для ПК. Більше того, розподіл доходу 88/12 і ті ж програми, які ви можете використовувати, щоб зберегти 100% доходу, використовуючи ваші платежі за покупки в додатку, Epic First Run і Now On Epic”.

Якщо конкретизувати, то розробники ігор залишатимуть собі 88% доходу, а Epic Games отримає 12%. Це значно менше, ніж 30% відрахування Google у Play Store. Однак у 2021 році Google повідомила, що розробники платитимуть лише 15% відрахувань з першого мільйона доларів доходу. Крім того, Android 12 покращив функціональність сторонніх магазинів додатків.

Джерело Gizchina

Не пропустіть