NVIDIA замінить справжніх людей задля економії трафіку

Новітня технологія Nvidia Maxine може перетворити відеодзвінок між людьми на свого роду комунікацію штучних інтелектів. Даний підхід дозволить значно зменшити обсяги використаного трафіку. Зазначається, що при цьому користувачі бачитимуть не реального співрозмовника, а його штучне зображення.

Так, Zoom використовує за годину в середньому 1 Гб трафіку при відеодзвінку сам на сам. Через Skype трафік споживається трохи менше – близько 500 Мб за годину.

Інноваційна технологія Nvidia Maxine пропонує відмовитися від передачі відеопотоку та пересилати лише опис обличчя користувача. Для його відтворення на екрані співрозмовника буде використовуватись штучний інтелект. У компанії Nvidia вже заявили, що ця технологія зменшує кількість споживаного трафіку до 10 разів.

Як пишуть розробники технології, AI Maxine зможе також змінювати обличчя учасників відеорозмов: переміщувати обличчя таким чином, щоб співрозмовникам здавалося, ніби людина дивиться точно у камеру. Крім того, технологія також дозволяє замінити реальне обличчя на анімований аватар.

Як раніше писав ITsider, мобільна NVIDIA GeForce RTX 3080 перевершить варіант для комп’ютера по об’єму пам’яті.

Джерело developer.nvidia

Не пропустіть