Новий цифровий сервіс Дія.Підпис став популярним серед українців

Буквально 5 днів тому, 17 травня, в рамках Diia Summit 2.0 представники Міністерства цифрової трансформації презентувала новий сервіс Дія.Підпис (попередня назва – Дія ID) – сервіс цифрового підпису, яким можна скористатися навіть з допомогою смартфона. Вже зараз стали відомі результати запуску, про які ми почули від міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

Крім цього, у Міністерстві цифрової трансформації розповіли, що від офіційної презентації оновлення сервісу, у якому з’явилося оновлення ФОП, лише за кілька секунд його відкрили понад сім сотень користувачів, а понад дві з половиною тисячі людей подали заявку в рамках онлайн-порталу Дія, щоб отримати пільговий кредит для ВПО.

Слід звернути увагу на те, що новий сервіс Дія.Підпис має тісну інтеграцію з онлайн-порталом Дією, завдяки чому можна буде скористатися цифровим підписом, щоб отримати послуги використовуючи не лише комп’ютер, але й смартфон. Незабаром технологія має отримати тісну інтеграцію з кабінетами водія та Порталом пенсійного фонду. Також планується, що її будуть підтримувати банки, страхові компанії та мобільні оператори.

Для створення цифрового сервісу за допомогою цього сервісу слід відкрити “Меню” у мобільному додатку Дія, пройти ідентифікацію з використанням PhotoID, після чого буде згенерований електронний підпис. Отримання цифрового підпису є повністю безкоштовним, при цьому в Міністерстві цифрової трансформації гарантують найвищу безпеку.Не пропустіть