Новий смартфон для макрозйомки Motorola One Macro коштуватиме 200 євро

Новий представник лінійки Motorola One допоможе вам зробити більш якісні макро-знімки

Компанія Motorola на території Бразилії провела спеціальну презентацію, на якій були представлені чотири нових смартфони. Спочатку були показані Moto G8 Play і Moto G8 Plus, був представлений новий смартфон з лінійки Motorola One.

Новий апарат називається Motorola One Macro, головною фішкою якого є можливість макрозйомки. За неї відповідає спеціальна камера MacroVision з п’ятикратним збільшенням, завдяки якій можна робити якісні знімки об’єктів, які знаходяться на відстані всього 2 см.

Вона об’єднана з головною 13-мегапіксельною камерою і 2-мегапіксельним датчиком глибини. Доповнює цю систему світлодіодний спалах. Крім потрійної камери ще однією особливістю нового смартфона Motorola стала акумуляторна батарея ємністю 4000 мАг.

Вона, як стверджує виробник, забезпечує йому до двох днів автономної роботи без підзарядки. Інші технічні характеристики Motorola One Macro включають в себе 6,2-дюймовий дисплей з роздільною здатністю HD +, процесор MediaTek Helio P70, 4 ГБ оперативної і 64 ГБ вбудованої пам’яті з можливістю розширення. Замовити Motorola One Macro можна прямо зараз в Бразилії, Мексиці, Австралії, Індії та по всій Європі. А в найближчі місяці він також з’явиться в країнах Латинської Америки і Азії. Ціна питання – всього 199 євро.

Джерело trashbox.ru

Не пропустіть