Новий Firefox 89 отримав оновлений інтерфейс, спрощене меню та інші зміни

Компанія Mozilla презентувала нову версію браузера Firefox з індексом 89. В результаті доробок ми можемо побачити серйозні зміни в інтерфейсі програми та її оформленні. Розробники провели чистку основного меню, змінили оформлення вкладок і підказок, а також покращили захист від стеження. 

Ключовим моментом є новий дизайн відповідно до концепції, прийнятої Mozilla. Зміни зачіпають основні елементи інтерфейсу, такі як панель інструментів, адресний рядок, меню, підказки і вкладки.

Новий інтерфейс простіший у використанні і має менше відволікати користувачів при перегляді сайтів. Деякі елементи браузера були видалені або перейменовані.

Плаваючі вкладки мають закруглений дизайн, містять інформацію і підказки в міру необхідності, наприклад, візуальні індикатори для управління звуком на відкритій веб-сторінці.

Меню Firefox 89 було реорганізовано, його вміст розставлено по пріоритетам відповідно до частоти використання, а значки навпроти кожного пункту видалені. Розробники прибрали бібліотеку і панель стану захисту, перемістили вниз рядок масштабу, а деякі опції перемістили в інші розділи.

Контекстне меню також було перероблено, а в MacOS X у нього взагалі тепер власний дизайн. З інших змін варто відзначити активацію за замовчуванням захисту файлів cookie в режимі приватного перегляду, щоб додатково обмежити відстеження в браузері.

В наступному місяці вийде Firefox 90, який більше не буде підтримувати протокол FTP.

Джерело Mozilla.org

Не пропустіть