Новий електромобіль Skoda на базі Volkswagen показали на реалістичних зображеннях

Сучасна електрична ера Volkswagen почалася з моделі ID.3. Передвісника свого першого електромобіля – концепт Volkswagen ID – німецька марка представила в 2016 році. Шоу-кар, який можна порівняти розмірами з VW Golf, побудували на новій модульній платформі MEB. Серійну версію компанія показала три роки по тому на автосалоні у Франкфурті. Електромобіль вже надійшов у продаж.

Пізніше з’явився кросовер Volkswagen ID.4, а вже незабаром у електричного компактного автомобіля з’явиться іспанська побратим. Спочатку передбачалося, що це буде автомобіль марки Seat, але в 2020 році з’явилася інформація, що відповідальним за електромобіль виявиться спортивний підрозділ Cupra.

Дизайнер чеського видання Auto.cz Хонза Лушовскі представив, як міг би виглядати електромобіль марки Skoda, якби вона вирішила створити власну варіацію VW ID.3. Прототипом дизайну послужив електромобіль Enyaq. В уяві дизайнера нова модель Шкода зберегла бічний силует «донора», але передня і задня частини кузова більше нагадують сучасні моделі марки. «Ніс» електромобіля прикрашає фальшрадиаторная решітка з вертикальними ламелями і хромованою декоративною смугою, яка поєднала світлодіодні фари. На кормі – напис Skoda і світлодіодні ліхтарі, як у більшого Enyaq.

В цілому картинка вийшла непоганою. Зрозуміло, Skoda має намір надалі розширювати електричну лінійку. Можливо, в ній з’явиться схожа машина.

Джерело internetua

Не пропустіть