Новий доступний LG W11 готується до виходу

Компанія LG недавно показала свій суфблагманський смартфон Wing, який відображає її бачення дизайну сучасного флагманського смартфона, але планів по випуску бюджетних смартфонів компанія не залишає. Новий доступний смартфон, який називатиметься “W11”, готується до виходу і вже з’явився у базі даних Google Play Console.

Згідно з даними, наданими виданням GSMArena, він працюватиме на бюджетному чіпсеті MediaTek Helio P22. Він буде оснащений IPS-дисплеєм з роздільною здатністю HD+ з поправкою на відношення сторін 20:9. Зверху буде краплеподібний виріз під фронтальну камеру, роздільна здатність якої поки невідома.

Також відомо, що буде доступна версія ГБ оперативної пам’яті, а за роботу смартфона буде відповідальна операційна система Android 10. Нагадаємо, що такий самий девайс вже з’являвся у витоках інформації з модельним номером LG-K310IM, причому смартфон з таким самим кодовим модельним номером був помічений у базі даних FCC з акумулятором, об’єм якого складає 3900 мАг, що дає нам право вважати, що саме такий акумулятор буде у LG W11.

Джерело GSMArena
Не пропустіть