Новий чіпсет MediaTek обігнав Snapdragon 888

Компанія MediaTek останнім часом презентувала декілька топових чіпсетів, серед яких Dimensity 9000 та Dimensity 8000. Щоправда, зараз стало відомо, які результати показує молодший варіант, MediaTek Dimensity 8000 – йому вдалося набрати 820000 балів. Нагадаємо, що це краще за результат минулорічного флагманського чіпсета Qualcomm Snapdragon 888, який зміг набрати близько 800000 балів.

До цього, нагадаємо, чіпсету MediaTek Dimensity 9000 вдалося обігнати Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, тому все схоже на те, що MediaTek буде лідером ринку мобільних чіпсетів цього року. Смартфон на MediaTek Dimensity 8000 стане чудовим вибором для багатьох користувачів, які хочуть продуктивний смартфон за ціною, трішки нижчою за флагманську.

Очікується, що моделі з цим чіпсетом презентують відомі бренди, як Xiaomi, Oppo, Vivo, Honor та інші, і це може відбутися вже найближчим часом. Слід, щоправда, зазначити, що MediaTek Dimensity 8000 поки протестований лише у синтетичному бенчмарку, а не в реальних задачах, де він може показати себе по-іншому, але загалом результати мають відрізнятися не відчутно.


Не пропустіть