Нові телефони на базі Snapdragon отримають до 4 років оновлень безпеки

Компанії Google і Qualcomm оголосили про співпрацю. Вони розширять підтримку Project Treble, щоб користувачі майбутніх Android смартфонів могли отримати чотири роки оновлень безпеки, а також чотири версії ОС Android.

Project Treble був запущений ще в 2017 році. Він був спрямований на перебудову Android таким чином, щоб фреймворк ОС Android був відокремлений від низькорівневого коду, створеного такими виробниками мікросхем, як Qualcomm або MediaTek. По суті, це дозволило OEM-виробникам швидше розгортати оновлення ОС.

Надалі будь-який пристрій, оснащений Snapdragon і підтримкою Project Treble, отримає чотири версії ОС Android і чотири роки оновлень безпеки. Версія Android, з якою запускається телефон, включена в першу частину цієї обіцянки, а це значить, що більшість висококласних телефонів отримають додатковий рік оновлень безпеки.

За словами Qualcomm, це дозволить забезпечити більш передбачуваний життєвий цикл програмного забезпечення для пристроїв на базі Snapdragon, в результаті чого більше клієнтів будуть мати найсучасніші версії Android.

Першими телефонами, які скористаються всіма цими перевагами, стануть пристрої, які будуть оснащені новим чіпом Qualcomm Snapdragon 888. Він з’явиться в девайсах на початку наступного року.

Чотирирічне вікно підтримки Qualcomm також потенційно може дещо скоротити розрив між Android і iOS з точки зору підтримку старих пристроїв.

Джерело engadget

Не пропустіть