Нові подробиці про Samsung Galaxy A10s

Samsung готує до виходу поліпшену версію свого доступного мобільника Galaxy A10. Новинка отримає назву Galaxy A10s і вже отримала схвалення від декількох сертифікаційних відомств.

Сьогодні ресурс Mysmartprice на правах ексклюзивності розповів ряд подробиць про новинку з посиланням на відомого інсайдера Ішана Агарвала.

Джерело вказує на те, що Galaxy A10s буде укладено в корпус товщиною 7,8 мм. На відміну від базового Galaxy A10, який оснащений одиночною основною 13 Мп камерою, його поліпшена версія отримає другий датчик на 2 Мп зі світлосилою f / 1.8. На зміну 5 Мп сенсора у фронтальній камері прийде модуль на 8 Мп.

Назвати точну модель процесора, який отримає мобільник, інсайдер не зміг. Але це точно буде чіп з 8 обчислювальними ядрами з тактовою частотою 2,0 ГГц. За відомостями з сайту Федеральної комісії зі зв’язку США (FCC), це може бути SoC Helio P22 або Exynos 7884.

Ще одним поліпшенням повинна стати батарейка ємністю 4000 мАг проти 3400 мАг у Samsung Galaxy A10. А ще тут з’явиться сканер відбитків пальців на задній панелі. Вийде Galaxy A10s в двох кольорах: синій і зелений.

Інформації про час виходу смартфона і його вартість немає.


Не пропустіть