Нові MicroLED-телевізори Samsung коштують більше $100 тис

Напередодні виставки споживчої електроніки Samsung оголосила про випуск телевізорів на базі передової технології MicroLED. ТВ нових розмірів приєднаються до раніше анонсованої гігантської 110-дюймової моделі. Панелі з роздільною здатністю 4K в діагоналях 99″ і 88″ пропонують найвищу якість за надзвичайною ціною.

У MicroLED використовується 24 мільйони індивідуально керованих світлодіодів. Це дозволило позбутися від підсвічування і кольорових фільтрів, несучи реалістичні кольори, високу яскравість і ідеальний рівень чорного в відтворену картинку. Нові телевізори також отримали дизайн Monolith Design з тонкими рамками і співвідношенням площі екрану до корпусу 99%.

У нових телевізорах стала доступна функція 4Vue (Quad View), яка дозволяє виводити на екран до чотирьох різних джерел контента одночасно. Таким чином користувачі можуть підключати кілька зовнішніх пристроїв, щоб стежити за декількома спортивними трансляціями або виводити кілька ракурсів під час відеоігор.

Ще однією особливістю новинок стало динамічне звучання: технологія Majestic Sound забезпечує 5,1-канальний звук без зовнішнього динаміка, перетворюючи кімнату будь-яких розмірів в домашній кінотеатр.

Новий 110-дюймовий MicroLED-телевізор обійдеться покупцям в $ 156 000. Ціна на менші моделі поки не оголошена, але очікується, що коштувати вони будуть не менше $ 100 000.

Джерело itechua

Не пропустіть