Нові iPad від Apple можуть вийти вже в квітні: чого очікувати

Нові моделі iPad Pro від Apple з OLED-дисплеями найімовірніше з’являться на ринку у квітні. Інформацією про це поділився Росс Янг, генеральний директор дослідницької компанії Display Supply Chain Consultants.

За даними журналіста Марка Гурмана з Bloomberg, нові моделі iPad Pro можуть не надійти до користувачів до кінця квітня. Гурман зазначив, що нове програмне забезпечення для iPad Pro, яке має бути випущене разом з новими моделями, може затриматися до квітня.

Янг вважає, що Apple може анонсувати нові моделі iPad Pro наприкінці березня або на початку квітня. Також передбачається, що разом з новими моделями буде представлений більший 12,9-дюймовий iPad Air.

Очікується, що нові моделі iPad Pro матимуть OLED-дисплеї, тонший корпус, покращену камеру та інші зміни в дизайні. За повідомленнями, Samsung буде постачальником OLED-дисплеїв для 12,9-дюймового iPad Pro.

Наступні анонси, пов’язані з iPad, включатимуть дві нові моделі iPad Air з чипом M2, нову клавіатуру Magic Keyboard, а також новий Apple Pencil. Гурман раніше заявив, що заходу Apple, присвяченого новим iPad, може не бути, а новинки будуть анонсовані через пресреліз на сайті Apple Newsroom.

Джерело MacRumors

Не пропустіть