Відомий аналітик підтвердив вихід одразу декількох нових iPad та унікальну функцію AirPods Pro 2

Марк Гурман з Bloomberg, як показує практика, завжди знає про все, що пов’язано з Apple. Таким чином, його публікації завжди містять цікаву інформацію про продукти компанії з Купертіно, і цей раз не став винятком.

Минулого тижня Apple анонсувала новий MacBook Air з процесором M3, що було цілком очікувано. Але також незліченну кількість разів ходили чутки про весняну презентацію нових iPad, і поки що… нічого. Гурман заспокоює нас, кажучи, що не варто хвилюватися, нові iPad все одно з’являться, або в кінці березня, або на початку квітня.

Йдеться про пару нових iPad Pro двох розмірів, до яких ми вже звикли, але набагато тонших завдяки використанню OLED-панелей, і два нових iPad Air – цього разу буде ще й більший, тож iPad Air стане такою ж лінійкою, як і iPad Pro. При цьому слово “Air” також втратить своє первісне значення – тонкість – оскільки нові Pro будуть тоншими за нові Air.

Також з новин, пов’язаних з Apple, повідомляється, що AirPods Pro 2 отримають “режим слухового апарату” пізніше цього року через iOS 18. Це трохи дивно – це не оновлення програмного забезпечення для самих AirPods, яке увімкне цю функцію, а оновлення для вашого iPhone? Це змушує нас думати, що функція буде використовувати мікрофони вашого iPhone на додаток до мікрофонів AirPods, щоб змусити її працювати.

Це буде схоже на функцію Live Listen, яка з’явилася в iOS 12 і перетворює ваш iPhone на спрямований мікрофон, передаючи захоплений ним звук на AirPods у режимі реального часу. У 2021 році AirPods Pro також отримали функцію Conversation Boost, яка підсилює звук мікрофонів безпосередньо перед вами, щоб краще розуміти, що говорить ваш співрозмовник. Сподіваємося, що режим слухового апарату може об’єднати всі ці функції в щось ще краще.

Джерело Bloomberg

Не пропустіть