Нові чати спільнот в Messenger не потребують підключення до груп Facebook

Meta тепер дозволяє створювати масові чати спільнот у Messenger з людьми, з якими ви ніяк не пов’язані. Ще у 2022 році компанія запустила чати спільнот для груп у Facebook, що дало людям, які належать до одних і тих самих груп, простий спосіб спілкуватися в режимі реального часу. У той час як та функція спільноти прив’язана до груп у соціальній мережі, ця функція не прив’язана – вона дозволить використовувати месенджер, як Discord, для зв’язку з 5 000 випадкових людей, які використовують додаток.

Компанія не публікувала оголошення, але підтвердила розгортання нової функції в інтерв’ю TechCrunch. Всі чати спільнот будуть відображатися в одному місці в додатку Messenger, причому кожен з них матиме «Домашню сторінку», де адміністратори зможуть розміщувати оновлення та оголошення. Згідно з довідковою сторінкою Meta, ця функція «наразі доступна не для всіх і не на всіх платформах». Ви дізнаєтесь, чи є ви учасником цієї програми, якщо побачите опцію створення нової спільноти в лівому меню вашого мобільного додатку Messenger.

Якщо ви створите спільноту, у вас буде можливість видалити когось із чату, повідомити про це, видалити контент або взагалі видалити чат. Усі учасники можуть надсилати запрошення, які можна поширювати, тому спільноти мають потенціал для розширення за межі початкового кола учасників.

Той факт, що чати Facebook призначені для публічних розмов, також означає, що ви повинні бути більш обережними з тим, чим ділитеся. Не лише поточні учасники зможуть бачити, що ви сказали, але й майбутні учасники, яких запросять інші люди.

Як зазначає TechCrunch, ви можете використовувати нову опцію для створення чатів для шкіл, організацій, районів та інших груп з великою кількістю потенційних учасників. Це також може бути зручнішим і кращим варіантом, ніж аналогічна функція чатів у WhatsApp, оскільки додаток має бути підключений до телефонного номера.

Джерело Engadget

Не пропустіть