Нова версія Opera стала безпечнішою і швидшою на 20%

Браузер Opera 64 став безпечнішим разом з новим блокувальником трекерів, який до того ж прискорює завантаження сторінок

Розробники Opera багато уваги приділяють конфіденційності користувачів. Тому компанія вирішила випустити оновлення свого браузера. Тепер він оснащений блокувальником трекерів, що забороняє відстежувати активність користувачів в інтернеті. Також тепер веб-сторінки завантажуються на 20% швидше.

Блокувальник трекерів потрібно активувати. Це можна зробити в налаштуваннях браузера, після чого з’явиться відповідна іконка з лічильником заблокованих трекерів. Нова функція використовує список EasyPrivacy Tracking Protection List, той же, що і блокувальник реклами в Opera.

Розробники заявляють, що при включенні цих двох функцій швидкість відкриття сторінок може збільшитися на 23%. У Opera 64 також поліпшили інструмент для створення скріншотів, який тепер дозволяє робити знімки всього екрану або окремої його області, додавати текст, селфі і смайлики, як в Microsoft Edge.

Крім цього, користувачі можуть розмивати певну частину сторінки і малювати на знімку. Скріншоти можна зберігати в форматі PDF. Нова версія браузера з блокуванням реклами та скриптів, безкоштовним VPN і захистом від стеження вже доступна для скачування на офіційному сайті Opera.


Джерело trashbox.ru

Не пропустіть