Нова пошта видаватиме посилки за додатком “Дія”

Відтепер цифрові версії документів з додатку “Дія” можна використовувати для засвідчення особи при отриманні посилок, вантажів та грошових переказів. Про це офіційно повідомило Міністерство цифрової трансформації України. Для підтвердження особи з використанням мобільного додатку “Дія 2.0” при отриманні посилки, грошового переказу або вантажу можна використати цифрову версію паспорта або водійського посвідчення.

Нова пошта дозволяє отримувати посилки, вартість яких не перевищує 5000 гривень, використовуючи “Дію” для підтвердження особи. З посилками та фінансовими операціями на інші суми також можна використовувати Дію, але для цього слід показати цифрову копію паспорта в Дії.

Для того, щоб створити копію паспорта, слід відкрити його цифрову версію та дати оператору зчитати штрихкод на його зворотній частині. Після підтвердження передачі копії відділенню Нової пошти цифрова версія буде відправлена разом з електронним підписом.

На даний момент передача цифрової версії документів знаходиться на стадії тестування, і саме співпраця Міністерства цифрової трансформації та Нової пошти дозволяє вже спробувати цей функціонал при отриманні посилок, вантажів чи грошових переказів. Очікується, що незабаром опція стане доступною у більшій кількості сервісів.Не пропустіть