Nothing Phone (2) та навушники Nothing отримали інтеграцію ChatGPT з останнім оновленням

Після запуску навушників Nothing Ear та Ear (a) на цьому тижні, Nothing також випускає нове оновлення для Nothing Phone (2), яке надає чимало покращень, включаючи інтеграцію з ChatGPT.

Nothing OS 2.5.5 випускається зараз для Phone (2) – поки що не для Phone (1) і Phone (2a) – з кількома новими доповненнями. З’явилася підтримка UltraHDR для Android (на телефонах Nothing називається “Ultra XDR”), опція збільшення оперативної пам’яті, новий віджет диктофону, новий віджет заряду акумулятора та багато іншого.

Найбільшим доповненням, однак, є вбудована інтеграція ChatGPT у продукти Nothing.

Nothing Phone (2) отримає пару віджетів з ChatGPT – один для голосового введення, інший для тексту – а також нову кнопку у спливаючих вікнах скріншотів і буфера обміну, щоб перенести цей вміст у ChatGPT.

Nothing пояснює:

  • Додано нові віджети ChatGPT для швидкого запуску ChatGPT у різних режимах з головного екрана.
  • Додано кнопку у спливаючому вікні знімка екрана та буфера обміну для безпосередньої вставки вмісту до нової розмови у ChatGPT.

Інтеграція Nothing’s ChatGPT також поширюється на Ear і Ear (a). Ви повинні бути підключені до телефону Nothing, і коли ця умова виконана, обидва навушники можуть починати голосові розмови з ChatGPT, навіть не виймаючи телефон.

Джерело 9to5google

Не пропустіть