Nokia розробляє власного “вбивцю” Apple AirPods Pro

Бездротові навушники AirPods від Apple користуються неймовірною популярністю в усьому світі, тому цілком логічним виглядає створення їх копій.

У мережі з’явився витік, що стосуються нового продукту від компанії Nokia. Якщо вірити даним порталу Slashleaks, то опубліковані зображення є схемою того, як будуть виглядати зовсім нові і повністю бездротові навушники від легендарного виробника телефонів.

На даний момент будь-яких більш докладних даних про пристрій немає, але судячи із зображення, навушники будуть дуже схожими на Samsung Galaxy Buds і Apple AirPods за рахунок свого форм-фактора. Також на ескізі вказано, що як навушники, так і зарядний кейс пристрою будуть доступні відразу в двох кольорах: чорному і сірому.

Крім усього іншого на зображенні можна помітити мікрофон, який розташований на корпусі навушників. З огляду на той факт, що все більше виробників починають створювати бездротові навушники такого типу з активним шумозаглушенням, цілком ймовірно, що і Nokia не залишиться осторонь, додавши корисну технологію в свої подібні навушники.


Не пропустіть