Nokia готує смартфон з 5G вдвічі дешевший, ніж у конкурентів

У 2020 році нас очікує відразу кілька смартфонів з 5G - чим дивуватиме покупця Nokia?

Немає сумнівів, що трендом наступного року стане поголовне впровадження підтримки мереж 5G у флагмани. Застрибує в поїзд і HMD Global, обіцяючи в 2020 році відповідний смартфон Nokia. Представники компанії стверджують, що пристрій вийде особливим — відрізняти його від конкурентів буде низька ціна.

Плани HMD Global розкрив заступник генерального директора HMD Global Юхо Сарвікас (Juho Sarvikas). У своєму інтерв’ю закордонному порталу Digital Trends він заявив, що 5G-смартфон Nokia буде коштувати половину від того, що пропонують сьогодні конкуренти.

На даний момент у продажу не так багато пристроїв з відповідною технологією, що дає можливість обчислити приблизну ціну майбутнього смартфона. Цінник Samsung Galaxy Note 10+ 5G, наприклад, стартує з позначки 1300 доларів, Huawei Mate 20 X варто в Китаї приблизно 900 доларів, а LG V50 ThinQ 5G – 1000 доларів.Невідомо, який з смартфонів Юхо Сарвікас вважає конкурентом Nokia, проте ймовірно мова йде про цінник в 500-600 доларів.

Плани Nokia не можуть не радувати, проте очевидно, що до 2020 року як мінімум кілька виробників представлять свої відносно недорогі смартфони з 5G. Так уже відомо, що для створення подібного пристрою в даний момент Huawei веде переговори з MediaTek.


Не пропустіть