Nokia 3310 19 років: компанія пообіцяла перевипустити телефон

Про оновлений Nokia 3310 поки відомо небагато, але буде цікаво подивитися, що нового додадуть в і без того легендарний телефон

Nokia 3310 – одна тільки ця назва змушує багатьох відчувати ностальгію і згадувати часи, коли головною фішкою телефону була «Змійка».

Вперше цей телефон був представлений у вересні 2000 року. Тоді компанія Nokia була монополістом на ринку мобільних телефонів і радувала шанувальників унікальними і дійсно цікавими новинками.

Однак жоден з них не міг зрівнятися за популярністю з Nokia 3310. В цьому році знаменитий пристрій відзначає свій 19-й день народження, і в честь цього компанія повідомила, що перезапустить модель, додавши в неї кілька сучасних функцій.

Головний спеціаліст з продуктів HMD Global Юхо Сарвікас опублікував два твіти, які, мабуть, відносяться до запуску нової версії Nokia 3310, очікуваної пізніше на цьому тижні на IFA 2019.

В одній з публікацій автор жартував на тему довговічності і міцності телефону, а інший заявляв, що HMD віддасть данину поваги культовому пристрою 5 вересня. Ми не чули навіть ніяких витоків про це, тому чекаємо оновлену Nokia 3310, але без особливої ​​надії.

Проте, якщо Nokia 3310 2019 року справді вийде, вона, швидше за все, отримає підтримку 4G.

Крім цього, можна очікувати більший дисплей і полегшені версії популярних додатків, таких як WhatsApp і т.д. Швидше за все, пристрій орієнтований на такі ринки як Індія, де попит на недорогі, але надійні пристрої від відомих брендів завжди залишається на досить високому рівні.

Це буде вже не перший перезапуск Nokia 3310. Компанія вже грала на ностальгії користувачів в 2017 році, коли випустила сучасний варіант пристрою, замінивши його маленький чорно-білий екран на 2,4-дюймову панель з роздільною здатністю 320×240.

До речі, це не єдиний телефон, який Nokia відродить на IFA 2019. Крім нетлінної класики 3310 будуть представлені також «розкладачка» Nokia 2720 і строгий моноблок Nokia 110.


Не пропустіть