Nintendo представила Switch Lite без контролера, що від’єднується і підтримки дока

Залишається загадкою, чи стане Lite-версія консолі популярною без ключових особливостей старшої моделі

Компанія Nintendo представила спрощену версію своєї портативної консолі Switch – вона отримала приставку Lite і втратила головні особливості. Але це позитивно відбилося на ціні — в США новинка буде продаватися по 200 доларів.

Nintendo Switch Lite створена для портативного геймінгу — як наслідок, у неї немає функції підключення до монітора і відкидної ніжки, щоб використовувати її в режимі планшета. Як наслідок, за замовчуванням новинка підтримує тільки ті ігри, які доступні в портативному режимі.

Щоб ігри з підтримкою «вібрації HD» і інфрачервоної камери руху запрацювали, необхідно докупити контролери Joy-Con і зарядну станцію до них — підключення здійснюється без проводів. Використовуючи ці додаткові контролери, можна активувати планшетний режим в Nintendo Switch Lite.

Благо, виробник не прибрав функцію локального мультиплеєра (можливість підключати до однієї мережі до восьми консолей Switch або Switch Lite) і можливість використовувати мережевий багатокористувацький режим (функцію гри з людьми через інтернет, якщо є членство в Nintendo Switch Online).

Основні відмінності Switch Lite від Switch такі:

Консоль з’явиться в продажу 20 вересня 2019 року.


Не пропустіть