Німці перетворили “Ниву” в електрокар

Німецька компанія Schmid GmbH допрацювала російський позашляховик за допомогою свого нового комплекту Elantrie. В результаті, російська «Нива» моделі Legend перетворилася на сучасний європейський електромобіль.

Офіційно Lada Niva Legend не ввозиться в Європу вже два роки через невідповідність екологічним нормам.

Вартість окремого комплекту Elantrie не розкривається, а цілком Lada Niva Elentrie пропонується за 19 990 євро.

За ці гроші покупець отримує автомобіль з електродвигуном потужністю 65 кВт (88 к.с.) і батареями на 30 кВт · год, що забезпечують запас ходу 300 кілометрів. Багажне відділення обладнане стандартною розеткою на 220 вольт, що дозволяє підключати різні гаджети, наприклад, закип’ятити чайник на природі.

Компанія обіцяє покупцям Lada Niva Elentrie економію близько 2000 євро на рік на паливо.

Розрахунки наводяться такі:

Lada з двигуном внутрішнього згоряння споживає близько 15 літрів бензину на 100 км. При середньому пробігу 40 км в день, це приблизно 14 600 км на рік.

Таким чином, споживання становить 2190 літрів бензину x 1,45 євро = 3175,50 євро.

Навіть якщо не брати електроенергію від власної фотоелектричної системи, а враховувати поточні розцінки в розмірі 0,30 євро/кВт, то Niva Elentrie споживає близько 1174,50 євро.

За задумом виробника, комплект Elantrie дозволяє перетворити будь-який звичайний автомобіль в електричний.

Раніше Schmid GmbH протестувала Elantrie на Volkswagen Golf III 90-х років минулого століття. На даний момент з встановленим комплектом Elantrie пропонуються два серійні автомобілі – Lada Niva Elentrie і Dacia (він же Renault) Sandero.

Джерело Еlantrie
Не пропустіть