Nikkei: Apple скорочує виробництво iPhone 12 mini

iPhone 12 mini вже кілька місяців не виправдовує очікувань Apple, тому компанія скорочує виробничі замовлення. На початку лютого аналітики JP Morgan повідомили, що гігант з Купертіно скоротив виробництво на 11 мільйонів одиниць. Тепер Nikkei Asia стверджує, що компанія зменшить випуск iPhone 12 mini на 70%.

За останніми оцінками, Apple скоротить загальний обсяг виробництва iPhone на 20%, а компактної моделі iPhone 12 mini — більш ніж на 70%.

В цілому очікується, що Apple виготовить 75 мільйонів iPhone (зокрема моделі 12-ї серії і більш старі моделі) в перші 6 місяців 2021 року. Це набагато нижче початкових оцінок в 96 мільйонів.

Серія iPhone 12 стала хітом, перевершивши продажі серії 11 в США і принісши компанії рекордну виручку в 111,4 мільярда доларів за перший квартал. Базова версія iPhone 12 лідирувала з точки зору продажу, а дует Pro перевершив моделі 11 Pro по продуктивності.

Очікується, що Apple все ж представить iPhone 13 mini в кінці цього року. Nikkei також стверджує, що компанія почне масове виробництво двох нових MacBook в травні або червні — імовірно, мова йде про дві моделі MacBook Pro (розміром 14 і 16 дюймів) з міні-світлодіодними дисплеями.

Джерело gsmarena

Не пропустіть